BOCA | Dudak estetiğinde devrim yarattı!


Güvenli ve kalıcı bir dolgu sistemi arayanlar için ideal bir çözümdür !!!

BOCA; dudak dolgunlaştırmak için estetik dünyasında en yeni ve en son yöntemdir. Eski yöntemlere ve bazı tehlikeli dolgu yöntemlerine bağlı sorunları ortadan kaldırır ve aynı zamanda geleneksel dolgulara göre daha uzun süre kalıcılık sağlar.

BOCA dudak ipliğidir, caprolactone maddesinden üretilmiştir. Bu madde tüm dünyada cerrahi ipliklerde kullanılır (ameliyat dikişleri özellikle). Eriyebilen, alerji yaratmayan ve yan etki olmayan (biyo-uyumlu), güvenli ve dayanıklı özelliklere sahiptir.

BOCA dudak ipliği "DOUBLE R" denilen en son teknoloji kullanarak üretilmiştir. Üretim yönteminden ve yapısal maddesinden dolayı dünyadan tek eriyebilen ve uzun süre dolgunlaştırıcı etkisini sağlayan dudak ipliğidir.

BOCA dudaklara doğal yollarla hacim (dolgunluk) kazandırır: iplik, dudaktaki hacim verici hyaluronik asit ve kolajen elementları üretimini uyarır. Böylece BOCA'nın etkisi minimum 3 yıldır.

Özellikli endikasyon alanları:
 Dudak büyütme
Dudak şekillendirilmesi
Paris dudak kaldırma ve büyütme
Kırışıklıklar
Ağız açısını yeniden şekillendirmek

Uygulama işlemi pratik ve minimal invazifdir (minimum cerrahi işlem tekniği). İplik bir mikro kanül yardımıyla dudağın beyaz rulonun içerisine yerleştirilir. Lokal anestezi altında gerçekleştirilir.

Avantajları:
 Zamanla kalıcı sonuçlar
 Dudaklara hacim kazandırmak için yenileyici yöntem
 Kırışıklıklar kaybolur
 Güvenilir
 Yan etkisiz
 Uygulama süresi çok kısa olması
 Genel anesteziye gerek yoktur


 

boca-flayer

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

danisma-hatt
takip-edin
Bir Soru Sorun